پربازدیدهای هفته

پربحث‌ها

وبلاگستان

وبلاگ قلمدون

کجای دنیا زنان مخالف کشور؛ ‌زنان فعالند !؟

وبلاگ آهستان

کاپیتولاسیون در لباس هماهنگی!

وبلاگ : شراره ها و شکوفه ها

استعفا از خدمت صادقانه

وبلاگ : رهروان کوثر

نه دی تجلی حرب لم حاربکم

وبلاگ :حضرت فاطمه سلام الله علیها راز آفرینش

مرز توسل و شرک

نگاه شما

فرهنگ

وضعیت‌ تعطیلی‌ پنج شنبه‌های‌ مدارس‌

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به این‌که هیچ الزامی درخصوص برگزاری فعالیت‌های فوق برنامه در روزهای پنج شنبه وجود ندارد، گفت: از مدارسی که فضایی را برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری در این روز فراهم کنند، حمایت می‌شود.
پایگاه خبری« جویبار »- سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به این‌که هیچ الزامی درخصوص برگزاری فعالیت‌های فوق برنامه در روزهای پنج شنبه وجود ندارد، گفت: از مدارسی که فضایی را برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری در این روز فراهم کنند، حمایت می‌شود.

به گزارش تسنیم، مسعود ثقفی در پاسخ به این پرسش که وضعیت تعطیلی مدارس در روزهای پنج‌شنبه با آغاز سال تحصیلی جدید و در مهر 93 به چه صورت خواهد بود؟ اظهار داشت: هیچ الزامی درخصوص برگزاری کلاس‌های فوق برنامه در روزهای پنج‌شنبه وجود ندارد اما از تمام مدارسی که فضایی را برای انجام فعالیت‌های ورزشی، اجتماعی و هنری در روز پنج‌شنبه فراهم کنند حمایت‌های مالی و معنوی صورت می‌گیرد.

وی افزود: تصمیم‌گیری در خصوص این‌که یک مدرسه از فرصت پنج‌شنبه‌ها استفاده کند یا خیر، متفاوت است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد:‌ در مدارس دولتی اگر شورای مدرسه مصوب کند، پنج‌شنبه‌ها مدارس باز بوده و به فعالیت‌های فوق برنامه می‌پردازند.

ثقفی بیان کرد: فعالیت مدارس هیئت امنایی در روزهای پنج شنبه به نظر هیئت امنا و در مدارس غیردولتی به نظر مؤسسان و هیئت مدیره منوط است.

به گزارش تسنیم، با روی کار آمدن علی‌اصغر فانی در رأس وزارت آموزش و پرورش مقرر شد تا از ظرفیت روزهای پنج‌شنبه برای فعالیت‌های فرهنگی و فوق برنامه در مدارس استفاده کرد از این رو از مهر 93، مدارسی که امکانات لازم را دارند، روزهای پنج‌شنبه پذیرای دانش‌آموزان داوطلب برای انجام فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و فوق برنامه خواهند بود.

اضافه کردن نظر

1. لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2. "جویبارنیوز" از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
3. با درج رایانامه می توانید از منتشر شدن دیدگاه خود مطلع شوید. لازم به ذکر است، رایانامه شما مخفی خواهد ماند.

ایمیل مستقیم: info@jouybarnews.com *** شماره پیامک: 30 27 26 5000


به بالا